Aktualności


CHDE Polska jako Partner MMM17

logo MMM17

Firma CHDE Polska zaangażowana jest w ogólnoświatowy projekt o nazwie MMM17 (May Measurement Month). Nie tylko bierzemy w nim czynny udział, ale jesteśmy też oficjalnym Partnerem. Organizatorami badania są International Society of Hypertension (Międzynarodowe Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego) oraz World Hypertension League (Światowa Liga Nadciśnienia Tętniczego).

 

MMM17, czyli Maj Miesiącem Mierzenia to szeroko zakrojone przesiewowe badania ciśnienia tętniczego krwi, które prowadzone są w ponad 100 krajach na całym świecie. Ich celem jest przebadanie w maju br. 25 milionów ludzi w skali globalnej, w tym od 50 000 do 250 000 osób na terenie naszego kraju.

 

Kampania MMM17 prowadzona jest w celu podniesienia w społeczeństwach na całym świecie świadomości problemu nadciśnienia tętniczego. Jak wskazują liczne badania, schorzenie jest bardzo poważnym czynnikiem zwiększającym ryzyko zgonu oraz wystąpienia licznych chorób, w tym: zawału serca (choroba wieńcowa), udaru mózgu i chorób nerek. Pomimo zagrożeń, jakie nadciśnienie tętnicze niesie ze sobą dla zdrowia, a nawet życia pacjenta, ponad połowa chorych nie mierzy regularnie ciśnienia i często nawet nie wie o swojej chorobie. Co więcej, wśród osób pozostających pod kontrolą lekarską, zaledwie jedna trzecia osiąga pożądane cele terapeutyczne. Projekt MMM17 zakłada wyrobienie u pacjentów nawyku regularnego pomiaru ciśnienia tętniczego i wzmożonej czujności umożliwiającej rozpoznanie symptomów choroby.

 

Projekt MMM17 prowadzony będzie jeszcze do końca maja br. Udział mogą w nim wziąć zarówno mężczyźni, jak i kobiety w wieku powyżej 18 lat, pod warunkiem, że nie mieli pomiaru ciśnienia tętniczego krwi w ciągu ostatniego roku, licząc od momentu zakwalifikowania do badania MMM17. Badania prowadzane są w 1 500 placówkach medycznych i aptekach, oznakowanych plakatami poświadczającymi wykonywanie badań. Z uzyskanym wynikiem pacjent może zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego w celu interpretacji wyników i, jeśli to konieczne, ustalenia dalszego sposobu postępowania oraz wdrożenia sposobu leczenia.

 

MMM 17 polska


Gazele Biznesu 2015

gazele_biznesu_2015

Firma CHDE Polska w 2015 roku nagrodzona została prestiżową nagrodą Gazele Biznesu. Coroczny ranking, w którym przyznawane są nagrody, prowadzony jest przez dziennik Puls Biznesu od 2000 roku. Jego celem jest wyróżnienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Nagroda przyznana naszej firmie w XVI edycji konkursu stanowi ukoronowanie naszej dotychczasowej działalności i zachęca do dalszej wytężonej pracy. Wyróżnienie jest tym większe, że przyznano je starannie wyselekcjonowanym firmom, które wcześniej poddane zostały wnikliwej analizie pod kątem osiąganych wyników finansowych i uczciwości w prowadzeniu biznesu.

CHDE Polska, jako dystrybutor wysokiej klasy sprzętu medycznego, od lat stawia sobie za cel pomaganie pacjentom i dostarczanie najlepszych urządzeń nieustannie wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i rozszerzając własną ofertę zgodnie z ich wymaganiami. Mając do spełnienia tak ważną społeczną misję,obiecujemy nie zawieść zaufania fundatora nagrody, ani naszych klientów i nadal rzetelnie, z rozwagą oraz wspierając zdrowie pacjentów prowadzić naszą działalność.

Gazele biznesu1

Video relacja:

BESTSELLRY

Tutaj bedzie albo slider przesowany po klikneciu albo 4 losowo wybrane produkty z kategori bestseller

best
Przenośny Inhalator NEB 800

Czytaj wiecej

best
Inhalator pneumatyczno - tłokowy NEB 10A 2 w 1

Czytaj wiecej

best
Przenośny inhalator tłokowy NEB 1000

Czytaj wiecej

best
Inhalator Tłokowy NEB 200

Czytaj wiecej